Ana Sayfa / Tekno Haber / Xiaomi Mi Power Bank 3 tanıtıldı! İşte fiyatı

Xiaomi Mi Power Bank 3 tanıtıldı! İşte fiyatı

Akıllı telefonun yanı sıra power bank denildiğinde de evvel akla gelen markalardan birisi var olan Xiaomi ücret / performans oranı yüksek ürünlerine tek yenisini dahada ekledi. 30000 mAh kapasiteli Xiaomi Mi Power Bank üç tanıtıldı.

Bu çok kapasite sayesinde 4780 mAh bataryaya sahip var olan Xiaomi Mi 10 benzeri tek telefonu 4,5 sefer veyahut 1821 mAh bataryaya sahip var olan tertemiz iPhone SE benzeri tek telefonu 10 sefer şarj etmek mümkün.

Xiaomi Mi Power Bank üç özellikleri: 30000 mAh, 18 W çıkış

İki adet USB-A, tek adet USB-C ve microUSB olmak üzere dört bağlantı noktası bulunan Mi Power Band 3, USB-A ve C noktalarından 18W çıkış alabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra akıllı saat ve Bluetooth kulaklık benzeri ürünlerde mesele yaşamamanız amaciyla düşük akım moduna sahip. Bunu etkinleştirmek amaciyla güç düğmesine iki sefer basmanız yeteri civarindan oluyor.

Yüksek kapasiteli tek power bank mevzubahis olduğunda hızlı şarj yeteneğine sahip olması ağırbaşlı ehemmiyete sahip. Bu kapsamda Mi Power Bank 3’ü, USB-C portu üzerinden 24W’a civarindan şarj etmek mümkün. Örneğin: 30W Xiaomi hızlı şarj cihazınız varsa 7.5 saat içinde bu power bank tam şarj olabilir.

İlk etapta Çin’de satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Power Bank 3’ün ücreti 24 dolar olarak belirlendi.

Mi Power Bank 3xiaomiXiaomi Mi Power Bank 3Xiaomi Mi Power Bank üç özellikleri

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir