Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi POCO X3 performans testinde! İşte sonuç

Xiaomi POCO X3 performans testinde! İşte sonuç

Xiaomi POCO X3 amaciyla yapılan Geekbench testi yayımlandı. Gücünü Snapdragon 732G işlemcisinden alan bu modelin Bluetooth SIG sertifikasını aldığı açıklandı. Geekbench platformuna “M2007J20CG” etiketi ile konuk var olan POCO X3 nasıl tek performansa sahip?

Ekran büyüklüğü 6.67 inç var olan doğu Asya temsilcisinin 120 Hz tazeleme oranına ev sahipliği yaptığını söyleyelim. Kendisinin dokunma öncesi gecikme süresi 240 Hz.

Xiaomi POCO X3 Geekbench testi neler söylüyor?

5160 mAh’lik tek bataryadan beslenen Çin temsilcisine 33W’lık hızlı şarj teknolojisi eşlik edecek. Bu cihazın ön tarafında çözünürlüğü 20 Megapiksel var olan tek kamera yer alıyor. art tarafta ise 4 adet kamera bulunacak.

Bu kameralardan tek tanesi 64 Megapiksel çözünürlük (Sony IMX686) eşliğinde hizmet verecek. başka kameraların çözünürlüğü Daha açıklanmadı. Parmak izi okuyucusu ise cihazın yan tarafına konumlandırıldı.

Xiaomi POCO X3 Geekbench testi

Tek çekirdek testinden 571 nokta alan POCO X3, çoklu çekirdek testinden 1766 nokta almayı başardı. Bu teste konuk var olan POCO X3 modeli 6 GB RAM, Android 10 ve Bluetooth 5.1 ile donatıldı.

Bünyesinde Full HD Plus teknolojisine yer veren bu cihaz, Xiaomi Redmi K30 ile karşılaştırıldı. Redmi K30 modelinin tek çekirdek testinden 547 puan aldığı öğrenildi. Kendisinin çoklu çekirdek testinden aldığı nokta ise 1648.

Xiaomi POCO X3

7 Eylül 2020 tarihinde tanıtılacağı duyurulan POCO X3 için neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

poco x3POCO X3 çekirdek testiPOCO X3 özellikleriPOCO X3 Geekbench testiPOCO X3 NFCPOCO X3 performans testiXiaomi POCO X3Xiaomi POCO X3 çekirdek testiXiaomi POCO X3 özellikleriXiaomi POCO X3 GeekbenchXiaomi POCO X3 Geekbench testiXiaomi POCO X3 NFCXiaomi POCO X3 performans testi

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir