Ana Sayfa / Tekno Haber / Xiaomi Redmi Note 9 Pro inceleme! – Olmuş mu?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro inceleme! – Olmuş mu?

Uzun vakittir beklenen Xiaomi Redmi Note 9 Pro analiz ile karşınızdayız. Bu videomuzda uzunca tek vakit süresince konuşacağımız Xiaomi Redmi Note 9 Pro özellikleri ve bu özelliklerin kullanıcılara neler sunduğuna yakından bakacağız. İşte kullanıcıları bekleyen bütün detaylar!

Beklenen video: Xiaomi Redmi Note 9 Pro inceleme

Seviyelen ahenk gösteren fiyatlı telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro‘nun daha üst tek modeli var olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro uzunca vakittir beklenen tek telefondu. tekrar uzunca tek vakit süresince konuşacağımız tek model olmayı başaran Xiaomi Redmi Note 9 Pro hakkında bütün fikirlerimizi ve deneyimlerimizi bu videoda söyledik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Redmi Note 9 Pro’yu nereden alabilirim?

Redmi Note 9 Pro’yu buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro özellikleri ve bize sunulanlar

Redmi Note 9 Pro, önü ve arkası Gorilla Glass 5 ile savunan tek cam ile geliyor. 209 gr ağırlığındaki telefon, 8.8 milimetre kalınlığa sahip. Telefonun ekranı 6.67 ‘ büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran ve ön kamera damla çentik şeklinde ekrana konumlandırılmış. Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle birlikte 395 ppi değerine ulaşabiliyor.

Telefonun içinde işlemci olarak Snapdragon 720G işlemcisini görüyoruz. Bu 8 çekirdekli işlemci, telefonun performansında hatri sayilir büyüklükte oyun oynuyor. Telefon çoklukla hızlı tek deney vaat ediyor. Bu işlemci ile birlikte kullanıcılara 64 ve 126 GB depolama alanlarında 6 GB RAM sunuluyor.

Telefon arkada dört ve önde tek olmak üzere toplaminda 5 kamerası var. Akıllı telefonun anne kamerası 64 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.9 diyafram değerine sahip. Geriye var olan kameralardan geniş açılı kamera 8 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro kamera 5 ve nihayet kamera var olan derinlik algılayıcısı kamera da iki piksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 piksel çözünürlüğünde, f/2.5 diyaframa sahip tek kıymet ile karşımıza çıkıyor.

Telefonun batarya tarafında ise 5020 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşımıza çıkıyor ve 30W gücünde tek adaptör ile şarj oluyor. Bu güç telefonu tek saat içinde şarj edebiliyor. bağlantı tarafında ise telefon Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 ve NFC desteğine sahip.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ile alakalı fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten ardindan yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

Xiaomi Redmi Note 9 proXiaomi Redmi Note 9 pro özelliklerXiaomi Redmi Note 9 pro özellikleriXiaomi Redmi Note 9 pro fiyatXiaomi Redmi Note 9 pro incelemeXiaomi Redmi Note 9 pro kameraXiaomi Redmi Note 9 pro pubgXiaomi Redmi Note 9 pro pubg testXiaomi Redmi Note 9 pro sdn

Check Also

Türk savunma sanayinden Azerbaycan mesajı!

İnsansız sema araçları ve çalisan taşıyıcılar başta olmak üzere Türkiye’nin müdafaa endüstri alanında her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir