Ana Sayfa / Otomotiv / Yatırımlara virüs arası vermedi

Yatırımlara virüs arası vermedi

Türkiye’deki evvel showroomunu 2018 seneninde İstanbul’da açan DS, ikincisini Ankara’da açarak pandemi döneminde de yatırımlarına ara vermedi. Çankaya’da hizmete giren 350 metrekarelik teknolojik lüks showroomu, sene nihayet çeyreğinde İstanbul Anadolu yakasının en prestijli kisminda açılacak tertemiz showroom izleyecek.

750 SATIŞ HEDEFİ

Koluman, DS yatırımlarına 2021 ve 2022 senelerinde değişik şehirlerde de ayni ritimde devam edecek. Koluman A.Ş. iştiraki Monde Motorlu otomobiller A.Ş. yönetim heyeti reis Vekili Altuğ Erciş, DS olarak 2019 yılını 300 adetlik satışla kapattıklarını belirterek “Pandemi çagi de dahil olmak üzere bu sene evvel dört ayında 183 adetlik satış yaptık. Ankara’da açılan ve kasım ayında İstanbul’da açılacak 2. showroomumuz ile birlikte DS olarak senesi 750 bandında tek satışla kapatmak hedefindeyiz” dedi.

Ankara Çankaya istanbul oto endüstri ülkemiz
nihayet güncelleme: 10:18 01.06.2020

Check Also

2. el fiyatları 50 bin ile 150 bin TL arasına sıkıştı

2. el otomobil pazarındaki hareketlilik son günlerin en popüler konuları arasında. Sahibinden internet sitesi, pazarın kasım ayı verilerini açıkladı. Buna göre kasım ayı boyunca yayınlanan otomobil ilanlarının neredeyse yarısı '50 bin TL ile 150 bin TL' aralığında...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir