Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Yeni Oppo modeli ortaya çıktı! İşte özellikleri

Yeni Oppo modeli ortaya çıktı! İşte özellikleri

Yeni Oppo modeli, alınan sertifika belgelerinde kendini gösterdi. Ülkemizde de faaliyet gösteren akıllı telefon markasının yeni modeli, TENAA tarafından onaylandı. Sertifikada da modelin bazı özellikleri de yer aldı.

Modelin tasarımına ait detaylar incelendiğinde 162,2 mm uzunluğunda, 75,0 mm genişliğinde ve 7,9 mm kalınlığında olduğu görülüyor. Boyutlara bakıldığında modelin, Oppo Reno 10x Zoom modeliyle aynı boyutlarda olduğu belirlendi. Bu nedenle yeni modelin, eski modelle benzerliklere sahip olabileceği düşünülüyor.

Yeni Oppo modeli özellikleri

Yeni model hakkında belgeler incelendiğinde, karşımıza 6.2 inç büyüklüğünde ekran çıkıyor. Ancak ekranın çözünürlüğü ve panel tipine ait bir bilgi bulunmuyor. Ekranın, günümüzde yaygınlaşmaya başlayan 90 Hz ekran tazeleme hızı ile geleceği de beklentiler arasında.  PDYM20 ve PDYT20 model numarasıyla iki modelin yer aldığı sertifikalarda, 5G bağlantı teknolojisinin de yer alacağı belirtiliyor. Bu nedenle 5G destekleyen bir işlemcinin modellerde bulunacağını söylemek mümkün.

Yeni Oppo modeli için diğer özelliklere baktığımızda karşımıza RAM ve depolama alanı bilgisi çıkmıyor. Ancak her iki model için de 3.945 mAh batarya kapasitesi bulunduğu bilgisi yer alıyor. Modellere ait bu kapasitenin, rakip modellere göre geride kalabileceği belirtiliyor.

yeni oppo modeli

Modellerin kamera özelliklerine ait detaylar da henüz belli değil. Ancak firmanın daha önceden kullanıcılara sunduğu yüksek zoom yeteneklerinin de bu modelde yer alması bekleniyor.

oppooppo özelliklerioppo modelleriyeni oppo modeli

Kaynak :shiftdelete

Check Also

Telefonu webcam olarak kullanma nasıl yapılır?

Koronavirüs salgını hasebiyle uzaktan eğitim / çalışma düzenine geçtiğimiz Bu sıralar görüntülü görüşmelere sıkça katılmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir