Ana Sayfa / Genel / Yeniliklere Açık Bir Firma İnci Davetiye!

Yeniliklere Açık Bir Firma İnci Davetiye!

Kurulduğu andan şimdiki zamana kadar büyük bir aşama kaydetmiş olan İnci Davetiye 1978 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucusu Hızır Aydın’dır ve firma, o zamanlarda küçük bir işletme olarak matbaa formatında, kartpostal üretimi yapılmak üzerine kurulmuştur. Çok geçmeden de bu halinden daha ileriye taşınmak amaçlı, toplumun isteklerine ve taleplerine dek biçimde üretimde çeşitlilik sağlamıştır.

Firma, kendi bünyesi doğrultusunda kartpostalların yanında tebrik posterleri, takvim, imsakiye, zarf çeşitleri gibi daha birçok ürün üretmiştir. Sonrasında da üretimde davetiye kısmına ulaşmış, davetiyeler üretmesi ile beraber de 1984 yılı içerisinde şu anki ismini almış, İnci Davetiye olmuştur.

Yeni Dönemlere Uygunluk Sağlayan İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi seçimleriniz sırasında size uygun bir firma aramaya kalktığınızda ilk karşınıza çıkacak isimlerden biri olan İnci Davetiye ayrıca büyük memnuniyet oluşturacak isimlerden de biridir. Sizlere bu konuda yardımcı olurken aynı zamanda da aradığınız her tarza uygun seçenekler sunmaktadır.

Çok rahat bir biçimde kendi zevkinize uygun bir seçim yapabileceğiniz firma, sizlere bu konuda ayrıca kalite yüksekliği ile de destek olmaktadır. Yani ürünlerinin her birinde yüksek kalite vermekte ve bu kaliteyi tamamlayacak şekilde fiyatlandırmaları da sektörde düşük tutan firmalardan biri olmaktadır. Ayrıca var olan ucuzluğa ek, indirimler ve kampanyalar da veren firma, taksit imkanları da sunmakta, kargo kısmında da herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Check Also

Amerika’nın Konuştuğu Türk İş Adamı Uğuray Işık

Genç yaşına rağmen girişimleri ile Amerika’da şimdiden üç farklı restoran ve luxury car piyasasında adından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir