Ana Sayfa / Teknoloji / Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

 Teknoloji ürünlerindeki yükselen fiyatlar ve taksit kısıtlamaları, alicilarin bu ürünlere erişimini vakit geçtikçe zorlaştırıyor. Şimdilerde satın almaya ekstradan tüketiciler beğendikleri, gereksinim duydukları ürünleri kiralamaya başladı. talebi gören Sinan Ventura, harp Yılmaz ve Alper Erdem kiralabunu.com’da çok ücrete sahip ürünleri kısa ve uzunca dönemli kiralama imkanı vererek, tüketicilere satın almadan teknolojik ürünleri kullanma fırsatı çikarmaya başladı.

Girişimin Kurucu Ortağı Sinan Ventura, çok maliyetlere katlanmadan aylık basit ödemelerle ağırlıklı teknoloji ürünleri kiraladıklarını belirtti. Ventura, “Ağırlıklı toy tüketicilere ve müessesesel müşterilere hizmet sunuyoruz. Şu vakit bireyselde 18-30 ıslak arası bay tüketicilerden yoğun istek görüyoruz. Kurumsalda ise; iş telefonunun yaygın kullanıldığı KOBİ’lerden alaka var. özellikle kapsamı geniş bakım ve garanti paketleriyle hatri sayilir büyüklükte yatırım uygulamak istemeyen müessesesel müşterilere de çözüm sunuyoruz” dedi.

Talep teknolojiye

Sinan Ventura, girişimlerinin satın almaya ekstradan tespit edecek periyotlarda kiralama seçeneği sunduğunu belirterek şunları söyledi: “Sitede çok maliyete katlanmadan aylık basit ödemelerle ürünlere erişiliyor. toplaminda kiralama bedelinin kredi kartından bloke edilmediği sitemizde istek dahada çok telefon, tablet, pc ve giyilebilir cihazlara geliyor. Şu anda beklentinin üzerinde tek satış gerçekleştiriyoruz.”
kiralabunu.com’da teknoloji ürünlerinin yanı sıra anne adayi – bebek, kişisel bakım, ev aletleri, spor&outdoor kategorileri de yer alıyor. Site yakın vakitte kiralanabilir mahsul kategorisini genişletmeyi hedefliyor.

Check Also

iPhone’lara gelen “Evde kal” uyarısının Vodafone’da yaşanan teknik arızdan kaynaklandığı öğrenildi-hemen incele

Türkiye'deki bazı iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen "Evde kal Türkiye" bildirimi yüzünden şaşkınlığa uğradı. Yüksek bir alarm sesiyle birlikte üst üste gelen bildirimleri susturamayan kullanıcılar sosyal medyadan isyan etti. Operatör sağlayıcısı Vodafone, bildirimin kendi teknik hataları yüzünden kaynaklandığını söyleyerek özürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir